czwartek, 7 lutego 2013

Changes.

Właśnie siedzimy i przeglądamy naszego bloga. Zauważyłyśmy, że od września strasznie się, mówiąc delikatnie - popsuło. Nie chcemy wnikać co jest czy też było przyczyną tego zaniedbania. Zastanawiałyśmy się ostatnio nawet nad usunięciem. Wszystko wydaje się ponure, a na pisanie notek brak nam chęci i pomysłów. Miejmy nadzieję, że to tylko nasze brudne polskie przedwiośnie. Zwalmy wszystko na sesję, koniec semestru i beznadziejną pogodę. Dajcie nam trochę czasu na rekonwalescencję, a potem szanse na przyciągnięcie Was z powrotem. Co ostatnio robimy? Siedzimy w domu, oglądamy seriale, zakopane notatkami i zaczynamy nie lubić naszego życia. Każdy z nas czasem chciałby być kimś innym, nie wolno jednak zapominać o własnym indywidualizmie.   DAJCIE NAM SIŁY NA TO WSZYSTKO.
8 komentarzy:

 1. ehhh skąd ja znam to uczucie... już raz zawiesiłam nawet Bloga... poddałam się ale to było silniejsze ode mnie i wrocilam ;-) także życzę wytrwałości :****

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję że już wkrótce zacznie się upragniona wiosna,wtedy człowiek od razu jest o wiele pozytywniej nastawiony do świata :)

  OdpowiedzUsuń
 3. You just have to get inspiration of somewhere (:
  Like your blog!! (:
  Mar

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak już wiosna zacznie się na dobre (czyli już niedługo), od razu odzyskacie siły :)
  Zapraszam do mnie: dreaming-my-own-dream.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. oj dużo dużo siły potrzeba by wszystko ogarnąć!

  OdpowiedzUsuń
 6. Każdy ma jakiś kryzys w blogowaniu, według mnie trzeba to przeczekać .. już za niedługo będzie więcej słońca niż tych chmur, więc na pewno "dnie staną się lepsze" :)

  http://so-fucking-true.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń