niedziela, 24 marca 2013

Jewelery

Całkiem niedawno natknęłyśmy się na stronę z tanią biżuterią. Już nie raz kupowałyśmy tego typu rzeczy przez internet i nie da się ukryć czasami byłyśmy zawiedzione. 
Pierwsza ze stron katherine sprzedaje naprawdę fajne rzeczy ale nie można powiedzieć, że są wyprodukowane bez jakichkolwiek mankamentów. Czasami dostawałyśmy rzeczy które całkiem inaczej wyglądały w rzeczywistości. Wiele z nich miało wady produkcyjne. Ogromnym minusem jest to, iż aby transakcja została sfinalizowana musisz dokonać zakupu za minimum 100 zł a darmowa przesyłka występuje gdy płacisz od 300.01 zł. !!
Kolejna strona to granashop. Polecamy ją każdemu. Biżuteria oczywiście tania, dobrej jakości jak na swoją cenę. Właśnie ostatnio dokonałyśmy zakupu z tejże hurtowni. Wielkim plusem jest to, że nie ma wymogu ceny minimalnej aby dokonać zakupu. Przesyłka darmowa występuje już od 100 zł. Muszę przyznać, że otrzymałyśmy swoje zakupy już po dwóch dniach od dokonania zapłaty.
Ostatnia już ecarla. Niestety nie mamy doświadczenia co do zakupów w tym sklepie internetowym. Słyszałyśmy jedynie opinie znajomych, które były jak najbardziej pozytywne. Mamy już wiele rzeczy upatrzonych i przyznajemy, że po przeglądnięciu produktów wpadamy w zachwyt. :)

Poniżej biżuteria zakupiona na granashop:
 
 całujemy ! :)

3 komentarze:

 1. biżuteria cudowna <3
  szczególnie zegarek i skrzydlaty pierścionek
  buziaki

  OdpowiedzUsuń
 2. ja tez zamawiam z http://granashop.pl/ i jeszcze ani razu się nie zawiodłam ;D
  a Wasza biżuteria super, zegarek jest świetny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. very nice pieces
  http://www.melolimparfaite.com

  OdpowiedzUsuń